Plastikiniai langai

UAB „Arūno langai“ prekiauja pasaulyje pripažintais, vis didesnę rinkos dalį užimančiais 70mm storio 6 kamerų Europinio standarto A ir B profilio plastikiniais langais. Šiuos langus lengva prižiūrėti bei pigu eksploatuoti.

Tai patrauklaus dizaino, simetriški ir suapvalintos stiklajuostės langai, kurie efektyviai sulaiko triukšmą – net 32 dB, o 70 mm pločio profilis ir penkios kameros puikiai izoliuoja šilumą. Stiklo paketas su selektyviniu stiklu ir argono dujomis.

Platus rankenų bei jų spalvų asortimentas, austriški GU lankstai, „Siegenia Aubi“ apkaustai, „Pilkington“ stiklo paketai,pripildyti argono dujomis, juodos bei pilkos spalvos tarpinės, o konstrukcija – pagal Jūsų pageidavimus. Taip pat siūlome plastikinių langų sandėlio likučius.

Šie plastikiniai langai padės sutaupyti Jūsų laiką ir pinigus, kadangi jų priežiūra nereikalauja ypatingų pastangų ar brangių valymo priemonių. Jų nereikia dažyti. Be to, Jūs sutaupysite išlaidas šildymui – šilumai neišeinant iš patalpos, energijos sąnaudos sumažėja iki minimalių.

Terminas: 1-3 sav.
Garantija: 5 metai

Plastikinių langų privalumai:

  • Neaukšta kaina;
  • Paprasta eksploatacija, gera garso bei šilumos izoliacija.

Plastikinių langų trūkumai:

  • Ne tokie jaukūs kaip mediniai;
  • Netinkamai prižiūrint, ant šviesių langų profilių gali atsirasti tamsių dėmelių.

Kontaktai

Raudondvario pl. 150-310, LT-47178 Kaunas
Mob. 8 699 17 453
El. p. arunas@arunolangai.lt

Arūno langai - Facebook'e
Arūno langai - pirk išsimokėtinai